Küsitlus

Kuidas hindad tänavust suveilma?

Kommentaarid

Tagasi uudise juurde

Ametimeeste palgaedetabel: kes on omavalitsustöötajatest „kehvikud” ja kes „kröösused”?

07/05/2026 09:38:17 rahel

tahaks kah ülemus olla...

07/05/2026 10:57:41 No mida virisete

Pooled ammatnikkud tuleks minema peksta!

07/05/2026 16:52:27 maamiis

Millal püksirihma koomale tõmmatakse, häbi võiks olla

07/05/2026 16:52:32 maamiis

Millal püksirihma koomale tõmmatakse, häbi võiks olla

08/05/2026 06:15:26 Mida see " maammiis"

Kiunub? Mida? Ise valivad sellised neid parasiite, nüüd äkki vingumine?! Olge vait ja nüüd olge rahul, ise tahtsite sellist Eestit.... ja see plaat- " mina pole selliseid valinud".. valimiste ajal igasugused " maamehed" jm kõnts sõimasid neid, kes selliste parasiitide kamba vastu olid. Arvavad, et meelest läinud?

09/05/2026 08:46:57 Juhan

Tundub et viimane kommija on kõnts sõna otsemas mõttes, kelle leiba saa sööd ikka maamehe haritud maalt saadud.

09/05/2026 09:14:35 Sina sitakäkist juhan

Oled saast sõna otseses mõttes.Samasugune saast nagu see " maamiis" kes on pedofiilidest koosneva ref valija. Ja need saastast " maamehed"- kogu aeg on sellistel käsi pikas, andke muudkui! Kerjavad igasugu toetusi, küll on vihm, siis soe, küll loomad, küll linnud jne. Minge kellegi juurde TÖÖLE kui ei saa hakkama! Krdi ref vslijatest saast

09/05/2026 17:56:09 Kaspar

Viimase kommija käekirjast tunneb ära EKRE lärmajad, pole paha reklaami teha aga ole ikka oma õige nimega.

09/05/2026 19:18:28 Sina kõnts

On selge et ref pedofiilist valija. Reklaam, vahet pole milline ei muuda seda ref saasta paremaks ja norm inimene seda kõntsa ei vali. Küll " kaspar, juhan, maamiis, mart võrust, sandisuu" jne. Esknege oma õige nimega. Aga sellised ei julge ju, ref saast.

Lisa kommentaar