tahaks kah ülemus olla...
Pooled ammatnikkud tuleks minema peksta!
Millal püksirihma koomale tõmmatakse, häbi võiks olla
Millal püksirihma koomale tõmmatakse, häbi võiks olla
Kiunub? Mida? Ise valivad sellised neid parasiite, nüüd äkki vingumine?! Olge vait ja nüüd olge rahul, ise tahtsite sellist Eestit.... ja see plaat- " mina pole selliseid valinud".. valimiste ajal igasugused " maamehed" jm kõnts sõimasid neid, kes selliste parasiitide kamba vastu olid. Arvavad, et meelest läinud?
Tundub et viimane kommija on kõnts sõna otsemas mõttes, kelle leiba saa sööd ikka maamehe haritud maalt saadud.
Oled saast sõna otseses mõttes.Samasugune saast nagu see " maamiis" kes on pedofiilidest koosneva ref valija. Ja need saastast " maamehed"- kogu aeg on sellistel käsi pikas, andke muudkui! Kerjavad igasugu toetusi, küll on vihm, siis soe, küll loomad, küll linnud jne. Minge kellegi juurde TÖÖLE kui ei saa hakkama! Krdi ref vslijatest saast
Viimase kommija käekirjast tunneb ära EKRE lärmajad, pole paha reklaami teha aga ole ikka oma õige nimega.
On selge et ref pedofiilist valija. Reklaam, vahet pole milline ei muuda seda ref saasta paremaks ja norm inimene seda kõntsa ei vali. Küll " kaspar, juhan, maamiis, mart võrust, sandisuu" jne. Esknege oma õige nimega. Aga sellised ei julge ju, ref saast.

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeAmetimeeste palgaedetabel: kes on omavalitsustöötajatest „kehvikud” ja kes „kröösused”?