Kuidas hindad tänavust suveilma?
maaritsa kaamera pandi jälle üles. kauaks? kaheks-kolmeks aastaks.
Kaamera sisu on üle tee teisest kaamerast üle tõstetud.
Loe ka Tartu Ekspressi uudiseid
Kommentaarid
Tagasi uudise juurdePuruks sõidetud Kagu-Eesti ainus kiiruskaamera on jälle püsti aetud