Küsitlus

Kuidas hindad tänavust suveilma?

Kommentaarid

Tagasi uudise juurde

Internetita vanahärra jääb maksude maksmisega hätta

19/03/2026 09:31:51 netiühiskond

et siis pmst on internet kohustuslik. põhiseaduses seda vaevalt kirjas on

21/03/2026 09:16:47 Abram Margolin

Internet on tulevik kogu setumaa jaoks! Selle nimel sõditakse ka tulevikus. Vanahärrale soovitame uut nutitelefoni! See vuhab ka ilma netita.

25/03/2026 14:31:57 Kindel

Kui paberkandjal arveid ei saadeta maksumaksjale siis maksud jäävadki maksmata. Suur osa pensionäre, voodihaigeid,puudega inimesi jne... ei kasuta internetti ja ei hakkagi kunagi kasutama ja polegi internetti kodus. Polegi oskusi ja ei hakkagi mitte kunagi kasutama. Kui riik ei suuda neile maksuarveid paberkandjal koju saata siis on loogiline, et maksud jäävad maksmata.Naeruväärne hoolimatus riigi poolt.

31/03/2026 15:28:25 no jaa

Aga neid pensionäre ja teisi on arvuliselt palju, kellel pole internetti ega oskusi. Aga kui paberarvet koju ei saadeta, pole ka maksukohustust.

Lisa kommentaar