Kas saan õigesti aru, et antud inimene oli konkursikomisjoni liige, kes valis põhikoolile uut direktorit. Kõik kandideerinud inimesed praagiti välja ja nüüd asub kooli vedama inimene, kes seda komisjoni liikmena tegi. Kuidas see väljapoole paistab?
Nädala foto
Fotogalerii
Foorumi teemad
Viimased uudised:
- Võidupüha paraadi tuletoojad on kodutütred ja noorkotkad
- Võrumaa spordihing pälvis EOK teenetemärgi
- Ülekäigurajal juhtunud liiklusõnnetustes sai viga mitu inimest
- Valga kaasava eelarve ideekorje tõi 13 ettepanekut
- A. Le Coqi ja Värska Originaali tehing viidi lõpule
- Setomaal avatakse taastatud Seitsmemägi
- Saeveskis oli väike tulekahju
- Joobe tunnustega mees põrutas autoga kraavi
- Mitu Kagu-Eesti toidukohta pälvis peresõbralikkuse märgise
- Põlva rahvustoidufestival kutsub avastama Jakob Hurda lemmikmaitseid
- Võru ümbruse kaubandusturg jagatakse korralikult ümber: miljonilised investeeringud, uued maamärgid ja teravnev konkurents
- Piilume võimumeeste rahakotti: kellel on suurimad võlad, kellel aga võimas kinnisvarapark?
- Juuniküüditamise julmused ja mälestuste talletamine Baltimaades
- Väärikad arstid pälvisid kodulinna tunnustuse
- President Karis: kurjusele ei saa jätta viimast sõna
- Herilased ja kajakad võivad ohvri mitmeks kuuks haiguslehele saata
- Järvselja jahiloss – kolmas elu Eesti metsanduse sümbolhoonele
- Toeta karmi haigusega Põlva noormehe ravi
- 212 meetrit merepinnast: Setomaa sai esimese padeliväljaku
- Tsirguliinasse kerkib võimas akuelektrijaam

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeValga Põhikooli direktori kohusetäitjaks sai Marjeta Venno