Reform päti,reeturite, varaste ,Eesti mahamüüjate kambal on nüüd veod tehtud ja nüüd sulgevad punkti? Täpselt nagu siin jwvroestionias kombeks, pättidel lastakse tegutseda ja süüdi pole need kunagi...
no kellele seda vinnemaad üldse vaja on. las olla põhja korea uus mudel ja paneme selle piiri lõplikult kinni. ehk siis eestiga lõppeb tsivilisatsioon,piiri taga algab Mordor
Kui kallase ja ref närakatel veod tehtud Venemaale siis pannakse piir kinni? Las olla nüüd lahti ja võtke ref närud krim vastutusele! Ah ei tohi? Arvata on ..

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeVabariigi aastapäevast paneb riik Kagu-Eesti piiripunktid ööseks kinni