Eesti riik küüditas 25000 peret sundüürnikeks!
kuule Vassil,va tibla. et siis kontvõõrana kellegi teise korteris elamine on inimõigus ja võrdled seda korralike inimeste loomavagunis siberisse surema vedamisega võrdsel tasemel. no tüüpiline sibula mõtlemine
Need kaebajad teiste peale ja ka osaliselt äraviijad olid kes? Eestlased! Tibla tiblaks, aga need tiblad ei teadnud kohalikke. Aga pugemas tibladele käisid kohalikud eestlased.
Nõustun viimasega, minu inimesi mõistis Siberisse Juut, aga eestlastest külaelanikud paljud olid talle toeks. Kui ära viidi oli ainsaks venelaseks püssiga poisike.
Jutt on ikkagi 25000 sundüürnikust, kelle küüditas praegune riik-valitsus-Mart laar!
Ise kiidate luualisi-isamaalasi ja valite neid. Nemad olidki 25.000 tuhande pere = (9-75000) inimest küüditajad!
Viimasel sula õigus, ka mina jäin nende 25000 hulka kuigi sain korteri linnalt kui kooli lõpetanud ja äsja tööle asunud spetsialist ja just isamaaline valitsus tegi seda, jäin eraisiku meelevalda.

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeJuuniküüditamise julmused ja mälestuste talletamine Baltimaades