Kuidas hindad tänavust suveilma?
no nende akuparkide tulemusena me praktiliselt enam null elektri päevi ei näegi
Ise ka enda loogikast aru saad?
null elekter ongi ebanormaalne. midagi pole võimalik toota tasuta.
Loe ka Tartu Ekspressi uudiseid
Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeTsirguliinasse kerkib võimas akuelektrijaam