eks ikka läheb elu karmiks,aga alati tuleb enne mõelda,kui võlgadesse langeda
Kui inimesel on töö, kindel sissetulek, kodu jne. Äkki töökoht kaob, vanus on 45 +. Tööle ei taheta, cv dele ei vastata jne. Ja laen on peal. Ja ongi asi selline. Nii et ära targuta- "enne vaja mõelda"..

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeVõlgnik kui süsteemi pantvang: kas kohtutäitur nullib inimese elu?