Küsitlus

Kas oled viimase aasta jooksul saanud politseilt liiklustrahvi?

Kommentaarid

Tagasi uudise juurde

ILMAR RAAG: kuidas suhtuda ukrainlastesse Eestis?

14/05/2026 10:37:00 Vastus

Halvasti!

14/05/2026 12:11:38 Tundub

Ukraina venelasi on rohkem kui ukrainlasi.

14/05/2026 12:25:50 Kõik koju saata!

Pole vaja siia sisse vedada. Ja... suures osas seal pole mingit sõjategevust, nii, et saavad kodumaal olla küll.

15/05/2026 14:28:49 Uut noortekolonni on tarvis!

Me räägime kogu aeg ukrainlastest ja Ukraina pagulastest. Tõepoolest, sõja alguses oli meil Võrus kuulda päris palju ukraina keelt. Praegu aga on igal pool eranditult venekeelne loba, seda rohkemgi kui oli sovjetiokupatsiooni ajal. Valimispettusega võimu haaranud praegune valitsus venestab hullemini kui tegi seda nõukogude võim.

16/05/2026 20:46:43 suhtun hästi

ukrainlastesse. aga ka mina olen kuulnud väga palju vene keelt.kas tõesti venkud pugenud ukrainlaste pähe meile pakku

17/05/2026 16:24:05 Vassil Petšnikov

Naši ljudi ne hohlõ! Mõ russkije kommunistõ.

18/05/2026 03:53:36 Parempoolsel

Raagil puudub midagi ta on ju bürokraat reformarite toetaja.Ansip on ta juht!

Lisa kommentaar