Oletame lihtsalt. Maja ( palkmaja) on väljast " renoveeritud". Väidetavalt kõik tehtud mis vaja, kaasa arvatud mädad alumised palgid vahetatud. Hakatakse seest remonti tegema. Põranda ülesvõtmise käigus selgub, et alumised palgid mädad ja vahetamata. Kindlasti ei pea põrandategija palke vahetama kuna see töö tehakse VÄLJASGPOOLT. Sellisel juhul pole mingit vaidlust.
Nädala foto
Fotogalerii
Foorumi teemad
Viimased uudised:
- Politsei otsib Põlvamaal Erastveres kadunud meest
- Põlvas läks põlema kõrgepingekaabel
- Otepääl tähistati Eesti lipu õnnistamise 142. aastapäeva
- Mees ronis üle piiriaia ja läks Venemaale
- Võrumaa ettevõttes tabati kolm registreerimata töötajat
- Politsei pidas kinni elukaaslast löönud mehe
- ÄRAPANEMINE SETOMAAL: uusasukad pärivad aru, vallavanem põrutab vastu
- Üllatavaid lugusid: mees müüs trammi, talu linnukarjast avastati salakukk
- RAINER KUUBA: kuidas riigikogu salgab järjekordselt maha võrokeste ja setode põlise keele
- Oma lehma piim ja sellest tehtud tooted maitsevad kõige paremini
- TRIIN LUMI: terviklikkus sünnib peresuhtest, mitte perevormist
- Motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine: nii poliitikat kui natuke roosamannat
- Lõppes kaitseväe aasta suurim õppus „Kevadtorm 2026”
- Rotary klubi tunnustas noori politseinikke ja koerajuhti
- ÕIGE VÕI VALE? Kui kiiresti paned sina triikraua pärast triikimist kappi?
- Nooremallohvitseri baaskursuse lõpetajad läbisid ligi 70-kilomeetrise rännaku
- Prokuratuur esitas seoses Valgas toimunud mõrvaga süüdistuse kuuele inimesele
- Algab Tõrva–Jeti–Valgjärve teel asuva Veskisilla ümberehitus
- Tunnustati Otepää valla parimaid õpilasi ja õpetajaid
- Gümnasistide rohefoorum kutsus noori mõtlema oma valikute üle

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeEhitusvaidluste klassika: „Teeme ära, rahast räägime hiljem!”