Raha vähe eestlastel? Pakiautomaati viiakse pakkidega pättidele raha, ukse taha kuller saadetakse- jälle antakse raha ja mitte vähe. Jätkan loeteluga? Pole vist vaja..
Nädala foto
Fotogalerii
Foorumi teemad
Viimased uudised:
- Põlvas läks põlema kõrgepingekaabel
- Otepääl tähistati Eesti lipu õnnistamise 142. aastapäeva
- Mees ronis üle piiriaia ja läks Venemaale
- Võrumaa ettevõttes tabati kolm registreerimata töötajat
- Politsei pidas kinni elukaaslast löönud mehe
- ÄRAPANEMINE SETOMAAL: uusasukad pärivad aru, vallavanem põrutab vastu
- Üllatavaid lugusid: mees müüs trammi, talu linnukarjast avastati salakukk
- RAINER KUUBA: kuidas riigikogu salgab järjekordselt maha võrokeste ja setode põlise keele
- Oma lehma piim ja sellest tehtud tooted maitsevad kõige paremini
- TRIIN LUMI: terviklikkus sünnib peresuhtest, mitte perevormist
- Motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine: nii poliitikat kui natuke roosamannat
- Lõppes kaitseväe aasta suurim õppus „Kevadtorm 2026”
- Rotary klubi tunnustas noori politseinikke ja koerajuhti
- ÕIGE VÕI VALE? Kui kiiresti paned sina triikraua pärast triikimist kappi?
- Nooremallohvitseri baaskursuse lõpetajad läbisid ligi 70-kilomeetrise rännaku
- Prokuratuur esitas seoses Valgas toimunud mõrvaga süüdistuse kuuele inimesele
- Algab Tõrva–Jeti–Valgjärve teel asuva Veskisilla ümberehitus
- Tunnustati Otepää valla parimaid õpilasi ja õpetajaid
- Gümnasistide rohefoorum kutsus noori mõtlema oma valikute üle
- Võrus saab uue asfaltkatte lõik Jüri tänavast

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeUuringud: eestlasi kiusab rahamure, reisitakse vähem, allahindlusi otsitakse rohkem