Tehke EDU ja GROSSI vahele ilus turuplats sest selles kohas kus ta oli KESKVÄLJAKU äärealal ei sobi see.Tulevad tööle -kui tulevad- valla neiukesed ja peavad nägema kuidas kuradima penskarid ostavad juurvilja jmv.Aga muidugi saab pikksilmaga näha palju müüjad müüvad siis saab raha koorida.Taheti ju vallamajale annetusi.Häbi vallavalitsejad elu ei peaks käima ainult teie ümber.Kesklinna elu on teil hävitatud ja pange edasi täistuuridel.
Nädala foto
Fotogalerii
Foorumi teemad
Viimased uudised:
- Murutraktori tankimisel plahvatanud bensiin süütas garaaži
- Valga vallas puhkes kortermajas tulekahju
- Valgas juhtunud liiklusõnnetuses hukkus jalakäija
- Autode kokkupõrkes sai üks juhtidest vigastada
- Mees ründas Valgas abipolitseinikku
- Põlva vallas läks tuleroaks suitsusaun
- Folklooriliikumise aastaauhindu jagus ka Kagu-Eestisse
- Võrus peeti linna laste lusikapidu
- Võrumaal selgusid parimad sõjaliste mehitamata õhusõidukite lennutajad
- Põlvas läks põlema kõrgepingekaabel
- Otepääl tähistati Eesti lipu õnnistamise 142. aastapäeva
- Mees ronis üle piiriaia ja läks Venemaale
- Võrumaa ettevõttes tabati kolm registreerimata töötajat
- Politsei pidas kinni elukaaslast löönud mehe
- ÄRAPANEMINE SETOMAAL: uusasukad pärivad aru, vallavanem põrutab vastu
- Üllatavaid lugusid: mees müüs trammi, talu linnukarjast avastati salakukk
- RAINER KUUBA: kuidas riigikogu salgab järjekordselt maha võrokeste ja setode põlise keele
- Oma lehma piim ja sellest tehtud tooted maitsevad kõige paremini
- TRIIN LUMI: terviklikkus sünnib peresuhtest, mitte perevormist
- Motoriseerimata sõidukite mäestlaskumine: nii poliitikat kui natuke roosamannat

Kommentaarid
Tagasi uudise juurdeTuntud Võrumaa kaubanduskett mattis Põlvasse laienemise plaanid maha